Sık Sorulan Sorular

Bu soruya en doğru cevap algının hem fiziksel hem de zihinsel bir aktivite olduğunu söylemektir. Örnek olarak sağır birinin işitsel algısı zayıftır ancak bu açığı kapatmak için dermal algılarını o kadar geliştirir ki bazı durumları kulaklarına ihtiyacı kalmadan yorumlayabilir. Ancak bu yorumlama kabiliyeti için kesinlikle zihinsel pratikler büyük önem taşımaktadır.

Zihinsel pratikler olmadan süperman bile süper kahraman olamazdı dersek yalan söylemiş olmayız.
Zekamadeni.com platformu içindeki tüm sorular ve sistemin çalışma mekaniği öğretim esasları ele alınarak yüksek teknoloji kullanılarak imal edilmiştir. Kullanıcılara öz yineleme metodu ile öğretim gerçekleştirirken farklı zorluk seviyelerindeki soruları öğrenme aralığına göre gösterir ve öğrenme hızını kendi içinde kaydederek en hızlı yolu keşfeder.

Ayrıca oyunlaştırılmış yapısı, rozetleri ve BO karakteri ile kullanıcı ile bağ kurar ve çalışmalarına bu şekilde devam eder.
İnsan zihni büyük oranda keşfedilmemiş ve çok kıymetli alanları olan bir mecradır. Bu platform zihnimizdeki değerleri bulmamızı sağlayan bir sistem olması sebebiyle en uygun isim Zeka Madeni olarak düşünülmüştür.
Sınırsız üyelik kullanıcının 4 yıl boyunca sistemin bütün özelliklerinde SINIRSIZ bir şekilde faydalanabileceği anlamına gelmektedir.
Zekamadeni.com platformu analiz raporlarında çocuğunuzun çok detaylı raporlarla gelişimini gözlemleyebilir, BİLİŞSEL RAPOR ile mevcut durumu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.